ورود

ورود به حساب کاربری خود

نام كاربري *
رمز عبور *
من را به خاطر داشته باش

اهداف سامانه مجازی معرفتی و مهارتی نماز یاوران از دیدگاه مدیر ستاد اقامه نماز استان

ایجاد سامانه مجازی معرفتی و مهارتی یاوران نماز با هدف ایجاد فضایی جهت دانش‌افزایی و رشد مهارت‌ها برای یاوران نماز با محوریت کسب معارف نماز و آشنایی با شیوه‌های مهارتی جذب و تشویق و ترغیب جامعه هدف به اقامه نماز جماعت و معارف و احکام و اسرار آن و قابلیت تبادل اطلاعات و پاسخگویی به سؤالات راه‌اندازی می‌شود.

حجت‌الاسلام سبحانی‌نیا با اشاره به اینکه در راستای فعالیت‌های این مرکز سامانه مجازی معرفتی و مهارتی یاوران نماز راه‌اندازی خواهد شد، ابراز کرد: این سامانه به منظور افزایش دانش معرفتی و مهارتی افراد هسته مروج فرهنگی نماز تشکیل می‌شود. 

نماز یاوران؛ مروج فرهنگ نماز در کشور

وی با اشاره به اینکه ما می‌خواهیم در این سامانه با آموزش افراد هسته فعال معرفتی و مهارتی در حوزه نماز ایجاد کنیم، ادامه داد: مکمل این آموزش حضوری، سامانه‌ای را در ستاد اقامه نماز تحت عنوان آموزش معرفتی و مهارتی یاروان نماز تعریف کرده‌ایم.

رئیس ستاد اقامه نماز خراسان رضوی با بیان اینکه افراد می‌توانند سؤالات و پرسش‌های خود را مطرح کنند زیرا ما پاسخگو خواهیم بود، ادامه داد: در کنار آن یک سری آموزش‌های مجازی همراه مسابقه و برنامه‌هایی در خصوص نماز در سایت قرار می‌گیرد که افراد می‌توانند هر زمان که دلشان می‌خواهد پرسش‌های خود را با سامانه در میان بگذارند و جواب بگیرند.


 

 

 

محل قرارگیری: Home سامانه معرفتی مهارتی یاوران نماز اهداف سامانه مجازی معرفتی و مهارتی نماز یاوران از دیدگاه مدیر ستاد اقامه نماز استان