ورود

ورود به حساب کاربری خود

نام كاربري *
رمز عبور *
من را به خاطر داشته باش

معلمی شغل نیست عبادت است

به گزارش روابط عمومی و امور استان ها ستاد اقامه نماز حجت الاسلام والمسلمین محسن قرائتی رییس ستاد اقامه نماز کشور، امروز در مراسمی که با هدف ترویج اقامه نماز و نشر معارف قرآنی برگزار شد، با اشاره به ارزش معلم گفت: معلمی شغل نیست عبادت است.

 

وی افزود: معلم به دانش آموز چیزی یاد نمی دهد بلکه او را از غفلت و گمراهی نجات می دهد و به او عزت می بخشد بر هیمن اساس معلمی شغل انبیاء به شمار می رود.

حجت الاسلام والمسلمین قرائتی با اشاره به اینکه افتخار اینجانب معلم بودن است، ابراز کرد: بنده هرگز شغل معلمی را با هیچ شغلی عوض نمی کنم، شهید بهشتی ارزش معملی را خوب می دانستند که معلمی را انتخاب کردند.

رییس ستاد اقامه نماز کشور با بیان اینکه انسان باید کمال گرا باشد، گفت: ازدواج انسان را به کمال می رساند، در ازدواج انسان باید تلاش کند که با افراد صالح ازدواج کند و کمبود مادیات نباید مانع ازدواج او شود.

وی در خصوص اینکه معلم، انسان ساز است، عنوان کرد: اگر کسی به شخصی چیزی بیاموزد تا زمانی که آن فرد در قید حیات باشد و به آن عمل کند فرد در ثواب او شریک خواهد بود.

حجت الاسلام والمسلمین قرائتی با تاکید بر اینکه معلم با گران قیمت ترین گوهر هستی سروکار دارد، اظهار داشت: اگر دانش آموزان خوب تربیت شوند از فرشته بهتر می شوند ولی اگر در تربیت آنان کوتاهی شود مقصران در محضر خداوند باید جوابگو باشند.

رییس ستاد اقامه نماز کشور ادامه داد: امروز عربستان با فروش بیت المال به خرید سلاح پرداخته و مردم مظلوم یمن را به خاک و خون می کشد و این ثمره بی تقوایی و بی اخلاقی دولت مردان آنان است، بنابراین اخلاق و تقوا باید در مدارس مورد توجه قرار گیرد چرا که اخلاق و تقوا به منزله دو بال برای سعود به شمار می رود.

اضافه کردن نظر


تازه های ستاد

قبلي بعدي

تبعیض میان فرزندان مصداق گناه کبیره است

تبعیض میان فرزندان مصداق گناه کبیره است

حجت‌الاسلام قرائتی گفت: براساس روایات اهل بیت(ع) فرق گذاشتن بین فرزندان گناه کبیره است.

ادامه مطلب

ویژگی های تبلیغ نوروزی از نگاه استاد قرا…

ویژگی های تبلیغ نوروزی از نگاه استاد قرائتی

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا ، نخستین همایش سالانه مبلغان مکتوب، ادبی و هنری و اختتامیه مسابقه خاطره نگاری تبلیغی به همراه تقدیر از بزرگان با عنوان تبلیغ و قلم...

ادامه مطلب

آموزش نماز برای کودکان، چگونه؟

آموزش نماز برای کودکان، چگونه؟

رئیس ستاد اقامه نماز به مربیان مهد کودک توصیه کرد برای جذب کودکان به نماز ، مطالعات مذهبی خود را بالا ببرند و نماز خود را در مهد کودک ها...

ادامه مطلب

اقامه نماز اولین دستور خداوند به پیامبرا…

اقامه نماز اولین دستور خداوند به پیامبران

حجت الاسلام قرائتی رییس ستاد اقامه نماز کشور در بیست و ششمین اجلاس سراسری نماز در بندرعباس گفت: نخستین مسئولیت حکومت داران توسعه فرهنگ اقامه نماز است.

ادامه مطلب

معلمی شغل نیست عبادت است

معلمی شغل نیست عبادت است

به گزارش روابط عمومی و امور استان ها ستاد اقامه نماز حجت الاسلام والمسلمین محسن قرائتی رییس ستاد اقامه نماز کشور، امروز در مراسمی که با هدف ترویج اقامه نماز...

ادامه مطلب

آثار و بركات نماز برای دانش آموزان تبیین…

آثار و بركات نماز برای دانش آموزان تبیین شود

قائم مقام ستاد اقامه نماز كشور، نماز را اهرم اصلی در برابر مشكلات بیان كرد.

ادامه مطلب

نقش الگویی والدین در ترغیب فرزندان به نم…

نقش الگویی والدین در ترغیب فرزندان به نماز

کی از زمینه های که در تربیت فرزندان به رفتار مناسب و نماز موثر است الگو گیری آنها از محیط و افراد  آن میباشد. فرایند الگوگیری و تقلید پذیری در...

ادامه مطلب

تعمیرگاه روح!

تعمیرگاه روح!

انسان‌های خلاق همیشه یك قدم از بقیۀ آدم‌ها جلوتر هستند، اصلا درمجموع خلاقیت چیز خوبی است، چه در زندگی شخصی و چه در زندگی اجتماعی.

ادامه مطلب
محل قرارگیری: Home تازه ها معلمی شغل نیست عبادت است