ورود

ورود به حساب کاربری خود

نام كاربري *
رمز عبور *
من را به خاطر داشته باش

به جای عبارت "به نماز بروید" از "به نماز برویم" استفاده کنیم

مدیر ستاد اقامه نماز خراسان رضوی در جمع فعالین نماز کمیته امداد امام خمینی(ره) در سطح استان که در شهرستان نیشابور برگزار شد حضور یافت.

 

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان رضوی، مدیر ستاد اقامه نماز خراسان رضوی با حضور در جمع فعالین نماز کمیته امداد امام خمینی(ره) در سطح استان که در شهرستان نیشابور برگزار گردید ضمن تشکر از مسئولین  خادمین نماز نکاتی را یادآور و اظهار داشت علاوه بر فراهم ساختن شرایط مناسب برای اقامه نماز باورهای غلط که از طریق ایجاد سوال در اذهان برخی پدید آمده را با ایجاد اعتماد و با حوصله و سعه صدر داشتن شرایط گفتمان را پدید آوریم. این شرایط باید برای مخاطبان قابل فهم، واقعی و مستند باشد زیرا تقویت باور و ایمان انسان ها به تغییر فتار منتهی می شود و خود علاقمند به گفتگو خواهند شد.

حجت الاسلام سبحانی نیا در ادامه اشاره داست تا بیائید به جای دعوت دیگران به نماز مخصوصا جوانان در مدارس و... خود را دعوت کنیم و به جای عبارت "به نماز بروید" از "به نماز برویم" استفاده کنیم تا اقبال ما برای تاثیرگزاری بیشتر و مطمئن تر شود. در این نشست امام جمعه محترم شهرنستان نیشابور در سخنان کوتاهی به اسرار و عظمت نماز اشاره نمودند و در پایان از فعالین و خادمین نماز در سطح استان تقدیر به عمل آمد.

گزارش تصویری

اضافه کردن نظر


محل قرارگیری: Home اخبار به جای عبارت "به نماز بروید" از "به نماز برویم" استفاده کنیم