ورود

ورود به حساب کاربری خود

نام كاربري *
رمز عبور *
من را به خاطر داشته باش

برگزاری جشن تکلیف 1200 دانش‌آموز دختر در سبزوار

جشن تکلیف یک هزار و 200 دانش‌آموز دختر پایه سوم ابتدایی سبزوار با حضور جمعی از مسئولان در محل بقعه متبرکه امامزاده شعیب این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان رضوی به نقل از خبرگزاری فارس از سبزوار،  جشن تکلیف دانش آموزان دختر پایه سوم ابتدایی این شهرستان با حضور جمعی از مسئولان در محل امامزاده شعیب (ع) برگزار شد.

کارشناس مسئول گسترش فرهنگ، نماز، قرآن و عترت آموزش‌وپرورش سبزوار حاشیه این مراسم گفت: آموزش‌وپرورش این شهرستان طی چند سال اخیر مراسم جشن تکلیف دانش‌آموزان دختر پایه سوم ابتدایی را برگزار می‌کند و امسال با همکاری مدیران مدارس مقرر شد که این مراسم به‌صورت متمرکز در بقعه متبرکه امامزاده شعیب (ع) برگزار شود.

محمد شایق کارگر افزود: یک هزار و 200 نفر از دانش‌آموزان پایه سوم در قالب 34 آموزشگاه در سبزوار شناسایی شدند که در دو گروه، مراسم جشن تکلیف دانش آموزان برگزار شود.

وی برگزاری رژه گروهی، اجرای برنامه‌های شاد و مذهبی، استفاده از گروه‌های هنری و اعتقادی را از مهم‌ترین برنامه‌های جشن تکلیف دانست.

کارشناس مسئول گسترش فرهنگ، نماز، قرآن و عترت آموزش‌وپرورش سبزوار ادامه داد: نماز مهم‌ترین موضوع اعتقادی ما در دین اسلام ناب محمدی (ص) است و آموزش‌وپرورش این شهرستان طی چند سال اخیر به‌دنبال ترویج فرهنگ اعتقادی، قرآن و شناسایی سیره اهل‌بیت (ع) برای دانش‌آموزان بوده است.

شایق کارگر همچنین اجرای طرح نماز در مدارس و حضور دانش‌آموزان در نماز جمعه را مهم‌ترین برنامه‌های این نهاد برای گسترش فرهنگ نماز در میان دانش‌آموزان سبزوار اعلام کرد.

 

اضافه کردن نظر


محل قرارگیری: Home اخبار برگزاری جشن تکلیف 1200 دانش‌آموز دختر در سبزوار